Lecturers

Contact Information
  e-mail address phone
Prof. Gabriel Junyent junyent@tsc.upc.edu D5-102 Campus Nord +34 934016434
Prof. Sergio Ruiz sruiz@tsc.upc.edu D5-103 Campus Nord +34 934016443
Prof. M. J. Soneira soneira@tsc.upc.edu D5-104 Campus Nord +34 934016448
Prof. Josep Prat jprat@tsc.upc.edu D5-106 Campus Nord +34 934016455
Prof. Vicent Sales vicent@tsc.upc.edu D5-105 Campus Nord +34 934016441
Prof. Josep Segarra jsegarra@tsc.upc.edu VG1-132 EUPVG +34 938967729
Prof. Jaume Comellas comellas@tsc.upc.edu D5-105 Campus Nord +34 934016441
Prof. M. C. Santos (partially) santos@tsc.upc.edu D3-113 Campus Nord +34 934017199
As. Prof. Rosanna Perez rperez@tsc.upc.edu D5-101 Campus Nord +34 934016442
As. Prof. Joan M. Gené jgene@tsc.upc.edu D4-015 Campus Nord +34 934011621
As. Prof. Salvatore Spadaro spadaro@tsc.upc.edu D4-S108 Campus Nord +34 934010966
As. Prof. Jose A. Lázaro jose.lazaro@tsc.upc.edu D4-007 Campus Nord +34 934017348

 

last updated: Nov-2015
Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions. TSC.
UPC UPCwebsiteLink . Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTech