Ph.D.Students

 
Profile Information
  e-mail address phone
Ph. D. S. Sergi Figuerola sfiguerola@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Josep Conesa conesa@tsc.upc.edu D5-105 Campus Nord +34 934016441
Ph. D. S. Eduard Escalona escalona@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Eduard Grasa eduard.grasa@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Joaquim Recio joaquin.recio@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Albert López albert.lopez@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Mireia Omella mireia.omella@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Jordi Perelló jperello@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Eduardo T. López eduardo.tommy@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Josep M. Fabrega jmfabrega@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179
Ph. D. S. Bernhard Schrenk bernhard.schrenk@tsc.upc.edu D4-S107 Campus Nord +34 934017179

   

last updated: Nov-2015
Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions. TSC.
UPC UPCwebsiteLink . Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTech